سی ثایت متریک

پیچ گازوئیلی کوتاه و بلند چیست

ما در این مقاله قصد داریم یکی از قطعات مهم در اتصالات هیدرولیکی را به نام پیچ گازوئیل کوتاه و بلند به شما معرفی کنیم . در ابتدای مقاله توجه شما را به مطلبی درباره ی اتصالات هیدرولیکی جذب می کنیم و در ادامه این قطعه را معرفی خواهیم کرد .

اتصالات هیدرولیکی

این قطعات را معمولا برای قرارگیری بر روی سرشیلنگهای هیدرولیکی می سازند . اغلب این قطعات را از فولاد ساخته و آنها را به صورت آبکاری سفید یا زرد وارد بازار مصرف می کنند . اصطلاحا به این آبکاری حالت هفت رنگ گفته می شود .

این اتصالات در 3 نوع ساخته می شوند که به شرح زیر می باشند :

اتصالات پرچی یا آمریکایی

اتصالات آلمانی

اتصالات انگلیسی

وظیفه اصلی این اتصالات در سیستم های هیدرولیکی حفظ  امنیت سیستم است برای همین در ساخت آنها باید دقت بالایی به کار رود. البته این اتصالات قبل از استفاده باید حتما بعد از تولید آزمایش شوند تا امنیت سیستم به خطر نیفتد .

خرید پیچ گازوئیلی کوتاه و بلند

این قطعه در سرشیلنگ های هیدرولیکی استفاده می شود . طراحی این پیچ به گونه ای است که سر آن به صورت یک لوله تو خالی ساخته شده است تا مواد از درون آن عبور کنند . این لوله در یک سری ثابت فرو رفته ومحکم شده است .

این پیچ دارای یک سر 6 ضلعی است که برای این طراحی شده است که به وسیله آن بتوان با آچار پیچ را چرخاند. از این نوع سرشیلنگی در صنایع متفاوتی همچون : انتقال سوخت و گازوئیل ، سیستم های آبیاری ، سیستم های دریایی و … می توان استفاده کرد .

پیچ گازوئیل کوتاه و بلند در اندازه های بسیار متنوعی طراحی و ساخته می شوند . شما باید با توجه به نیاز خود اندازه مناسب را انتخاب و خریداری نمایید . این سری ها در فشارهای بالا مقاومت زیادی دارند . باید توجه داشته باشید که هنگام نصب این قطعه نهایت دقت را به کار برید چرا که در صورتی که اتصال آن درست نباشد سیستم نشت می کند .

بهتر است برای یک خرید مطمئن و نصب درست آن همواره از شرکتی که این قطعه را از آنجا خریداری می کنید راهنمایی بگیرید و از مشاوره های آنها بهره لازم را ببرید .

شرکت عصر هیدرولیک در سال 1390 تاسیس شد . این شرکت از زمان تاسیس اقدام به ساخت و تامین قطعات مختلف هیدرولیک ، قطعات پنوماتیک ، قطعات مختلف صنعتی و ابزارهای دقیق کرده است . شما می توانید پیچ گازوئیلی کوتاه و بلند متناسب با کار خود را از این شرکت سفارش دهید .

شرکت عصر هیدرولیک قطعات و اتصالات مورد نیاز صنایع مختلفی همچون : صنایع نفت ، صنایع فولاد ، صنعت ماشین سازی و … را تامین می کند .

 

اتصالات هیدرولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارسال پیام در واتساپ