راسته محل بند آلمانی بوش خور

راسته محل بند آلمانی بوش خور


راسته محل بند آلمانی بوش خور را می توان یکی از وسایل کوچک اما کاربردی در صنایع و سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک به حساب آورد . این دسته از محصولات امکان اتصال دو دسته از اتصالات DIN و NPT را به یکدیگر مقدور می سازند و به همین جهت اهمیت آن ها در صنایع و سیستم هایی که این دو نوع اتصالات را در خود دارند بسیار حائز اهمیت است . از طرفی دیگر مدل های مختلف این محصول برای ارتباط بین اتصالات BSP  و DIN و یا سایر اتصالات DIN مورد استفاده قرار می گیرد . ما در ادامه این مطلب بطور کامل راسته محل بند آلمانی بوش خور را مورد بررسی قرار داده ایم.

راسته محل بند آلمانی بوش خور چیست ؟

راسته محل بند آلمانی بوش خور در واقع یک نوع تبدیل است که  برقراری ارتباط بین اتصالات DIN و NPT  را فراهم می سازد چرا که این مدل ها بطور مستقیم امکان اتصال به یکدیگر را ندارند. هر یک از انواع این اتصالات مطابق استاندارد خود ساخته شده اند و در تعداد و طول رزوه ها و دندانه ها با یکدیگر متفاوت هستند . این تفاوت سبب می شود تا امکان اتصال مستقیم آن ها با یکدیگر ممکن  نباشد . راسته محل بند آلمانی بوشخور محصولی است که این اتصال را ممکن می سازد .

این محصول دارای دو سر است که هر کدام از آن ها مطابق استاندارد یک دسته از این اتصالات ساخته شده است . اصطلاحاً  این سر ها را نر و ماده می نامند. یکی از این سر ها مطابق استاندارد رزوه بندی DIN ساخته شده و دیگری مطابق استاندارد NPT  و لذا می توان به سادگی هر چه تمام تر اتصال این دو دسته را به یکدیگر فراهم نماید. این موضوع در رابطه با اتصالات بین DIN و NSP نیز صادق است . اما در رابطه با اتصالات بین DIN هر دو طرف به یک صورت است . این دسته آخر تنها برای سیستم هایی که دارای اتصالات DIN می باشد مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از راسته محل بند آلمانی بوشخور در این دسته از اتصالات امکان انعطاف پذیری خطوط را بیشتر می کند و از طرفی امکان باز و بسته نمودن آن، سبب می شود تا تغییر مسیر این لوله ها ساده تر شود .

راسته محل بند آلمانی بوشخور عموماً از فولاد و یا استیل کربن ساخته می شود . این متریال دارای مقاومت و البته دوام بسیار مناسبی است که استفاده از آن را در شبکه های مختلف هیدرولیک و پنوماتیک افزایش می یابد . مازاد بر این مقاومت ساختاری عالی موجب می شود تا این محصول از ضربات مصون بماند. مار در گروه عصر هیدرولیک انواع مختلفی از راسته محل بند آلمانی بوش خور را عرضه می نماییم . شما می توانید مطابق با نیاز خود مدل مورد نظر را انتخاب و سفارشتان را ثبت نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارسال پیام در واتساپ