شیر دستی هیدرولیک دو راهه

شیر دستی هیدرولیک دو راهه


شیر دستی هیدرولیک دو راهه یکی از محصولات بسیار کاربردی در اتصالات هیدرولیک و یا پنوماتیک است. این محصول عملاً برای ممانعت از برگشت مایع درون لوله ساخته شده است و می تواند واکنش دقیق و سریعی داشته باشد . از طرفی دیگر قدرت و توانایی این محصول به گونه ای است که می تواند فشار های بالایی را تحمل نماید و به همین جهت برای سیستم های پر فشار هم گزینه ای بسیار مناسب است. طراحی مناسب و البته دقیقی که در این محصول وجود دارد ، آن را برای انجام وظایفش مناسب کرده است . اگر شما هم قصد خرید شیر دستی هیدرولیک دو راهه دارید ، می توانید تا انتهای این متن با ما همراه شوید .

مشخصات شیر دستی هیدرولیک دو راهه

شیر دستی هیدرولیک دو راهه یکی از محصولات بسیار کاربردی برای اتصالات هیدرولیک و یا پنوماتیک است . این شیر دارای یک ورودی و یک خروجی است و به همین جهت به آن دو راهه گفته می شود . جنس این محصول متفاوت بوده و دارای مدل های برنجی، استیل کربن و… می باشد که هر کدام میزان مشخصی از مقاومت را در برابر فشار و دما دارند . نکته دیگری که در رابطه با این محصول وجود دارد نحوه رزوه بندی آن می باشد . این محصول در انواع نر و ماده وجود دارد و سیستم اتصالات آن هم دارای انواع متریک، انگلیسی و NPT می باشد .
ابعاد این محصول یکی دیگر از فاکتور های مهم در انتخاب آن می باشد . شیر هیدرولیک دو راهه در ابعاد مختلفی اعم از 1.4 اینچ تا 2 اینچی وجود دارد که این ابعاد را می بایست متناسب با نیاز خود انتخاب کنید . نکته دیگری که در رابطه با این مدل شیر وجود دارد میزان تحمل فشار آن است . این شیر ها متناسب با متریال آن ها می توانند فشاری بین 350 تا 50 بار را تحمل نمایند و به همین جهت گزینه ای مناسب برای اتصالات پرفشار هستند. البته باید بتوانید به خوبی این فاکتورها را کنار یکدیگر قرار دهید تا خریدی مطمئن داشته باشید . ما در گروه عصر هیدرولیک تمام این موارد را در کنار یکدیگر قرار داده ایم. لذا اگر شما هم قصد خرید این مدل شیر هیدرولیک دو راهه را دارید می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

تجهیزات هیدرولیک

شیر دستیشیر دستی هیدرولیکشیر دستی هیدرولیک دو راهه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارسال پیام در واتساپ