سری ثابت انگلیسی سر حلقه

سری ثابت انگلیسی سر حلقه


سری ثابت انگلیسی یکی از ابزار های مهم در سیستم های پنوماتیک و هیدرولیک است. این محصول در واقع یک نوع سر شیلنگی است که برای اتصال در سیستم های پنوماتیک و یا هیدرولیک به کار می رود و به عنوان جزئی از سیستم های فشار قوی به حساب می آید . ساختار این محصول و البته مزیت هایی که دارد موجب شده است تا این سری ثابت گزینه ای مناسب برای اتصالات مختلف باشد . اگر شما هم در مجموعه اتصالات خود به یک سری ثابت انگلیسی نیاز دارید، بهتر است تا انتهای این متن ما را همراهی کنید چرا که قصد داریم به دقت آن را مورد بررسی قرار دهیم .

مشخصات سری ثابت انگلیسی

سری ثابت انگلیسی تحت عنوانی همچون سری رینگدار و یا BSP Banjo شناخته می شود . این محصول در واقع یک سر شیلنگی هیدرولیک است . ساختار و طراحی این محصول بسیار منحصر به فرد می باشد و همین موضوع هم آن را برای انجام وظیفه اش مناسب کرده است . طرح کلی این محصول به گونه ای است که یک حلقه در بخش انتهایی آن وجود دارد که یک پیج درون آن رزوه می شود . این پیچ به عنوان پیچ گازوئیلی معروف است و در سیستم های هیدرولیک کاربرد دارد . قرار گیری این پیچ درون این حلقه می تواند اتصال را کامل نماید .

نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با این محصول وجود دارد میزان کونیک آن می باشد . بطور معمول کونیک این سری ۶۰ درجه می باشد . جنس هم یکی دیگر از فاکتور های مهم است و طراحان به منظور تحمل فشار بیشتر، این محصول را از جنس استیل کربن و یا متریال های دیگری همچون برنج می سازند . گروه عصر هیدرولیک یکی از بزرگترین عرضه کنندگان سری ثابت انگلیسی است . اگر شما هم به دنبال خرید این محصول و یا کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آن هستید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارسال پیام در واتساپ