زانو روتاری آلمانی

زانو روتاری آلمانی بوش خور چیست

هدف ما در این مقاله در ابتدا بررسی اتصالات هیدرولیک و اتصالات متریک است . در ادامه مقاله نیز به طور کامل زانو روتاری آلمانی بوش خور را به شما معرفی می کنیم .

اتصالات متریک

اتصالات متریک DIN از جمله اتصالات فشار قوی است که دارای بیشتر از ۱۰۰ نوع هستند . جنس اغلب این اتصالات استیل یا فولاد است و کاربردهای بسیار متنوعی دارند . اتصالات متریک از ۳ قسمت مختلف تشکیل شده اند : بدنه ، مهره و بخش داخلی .

اتصالات هیدرولیک

اتصالات هیدرولیکی جهت قرار گرفتن بر روی شیلنگ های هیدرولیک طراحی می شوند و جنس آنها اغلب از فولاد است و بیشتر آنها به صورت هفت رنگ یا آبکاری زرد و سفید تولید و به بازار عرضه می شوند . اتصالات هیدرولیک فشار قوی در سه نوع شناخته می شوند : اتصالات آلمانی ، اتصالات انگلیسی و اتصالات پرچی یا آمریکایی .

اتصالات هیدرولیک درواقع امنیت سیستم را تامین می کنند پس باید در ساخت و انتخاب آنها نهایت دقت به کار رود . این اتصالات دارای شکل های ظاهری متفاوتی هستند که متداول ترین آنها خم ، نیم خم و صاف می باشد .

کاربرد زانو روتاری آلمانی بوش خور

این قطعه از جمله اتصالات DIN چرخان است . در سیستم های هیدرولیکی لازم است که دو بخش متفاوت به هم وصل شوند زمانی که یک بخش چرخان و بخش دیگر ثابت باشد برای متصل کردن آنها باید از زانو روتاری آلمانی بوش خور استفاده کرد. این زانو یک قسمت چرخان و یک قسمت ثابت دارد و بخش خارجی آنها از بیرون رزوه شده است .

جنس زانو روتاری آلمانی بوش خور معمولا کربن استیل یا فولاد ضد زنگ است. از این قطعه پرکاربرد در صنایع مختلفی همچون کشتی سازی ، نیروگاه ، ماشین آلات سنگین و …استفاده می شود .

در انتخاب زانو روتاری مناسب کار خود باید دقت لازم را داشته باشید و بر اساس پارامترهای مختلفی همچون شرایط محیطی که در آن از این قطعه استفاده می شود ، فشار ، و ویژگی های مختلف سیستم مناسب ترین زانو روتاری را انتخاب و خریداری کنید .

همانطور که گفته شد زانو روتاری آلمانی بوش خور در سایزهای متفاوتی تولید می شود . بنابراین قدم اول انتخاب سایز مناسب برای سیستم مورد نظر است . در قدم بعدی باید توجه کنید که بسته به نوع محیط کاری شما نوع زانو روتاری نیز متفاوت است و برای محیط های مختلف باید طبق شرایط قطعه مناسب تهیه شود تا در برابر عوامل مختلف مقاومت لازم را داشته باشد .

در آخر برای استفاده و مونتاژ قطعه خریداری شده بهتر است که با شرکتی که محصول را از آنجا تهیه کرده اید مشورت نمایید .

شرکت عصر هیدرولیک شرکتی با سابقه درخشان از سال ۱۳۹۰ شروع به کار کرده است . این شرکت در زمینه واردات و تولید تجهیزات هیدرولیک ، تجهیزات پنوماتیک ، ابزار دقیق و شیلنگ های صنعتی  فعالیت دارد .

شما می توانید قطعات مورد نیاز خود از جمله زانو روتاری آلمانی بوش خور را از این شرکت تهیه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارسال پیام در واتساپ