اتصال مستقیم پنوماتیک

اتصالات مستقیم پنوماتیک چیست؟

اتصالات پنوماتیک به عنوان ابزاری جهت عبور هوای فشرده در سیستم های پنوماتیک کاربرد دارند ، این ابزار قابل نصب بر روی قطعاتی مانند شیر پنوماتیک ، جک پنوماتیک و یا رگلاتور هستند . از جمله مزایای قابل ذکر اتصالات پنوماتیک سهولت در استفاده ، سرعت بالای انتقال هوای فشرده و همچنین قابلیت مقاوت در برابر حرارت بالا  می باشد . این اتصالات عموماً ساختاری از جنس آلومینیوم و پلاستیک داشته و در انواع مستقیم ، سه راهی ، زانو و به دو صورت فشاری و رزوه ای به تولید می رسند .

اتصالات مستقیم پنوماتیک به عنوان یکی از انواع این اتصالات خود در انواع گوناگون موجود می باشد ، از جمله اتصالات مستقیم آلن خور ، اتصال تابلوئی ، اتصال مهره ای پلاستیکی و همچنین رابط مستقیم بین راهی که بمنظور اتصال مستقیم شیلنگ ها و لوله های پنوماتیک به تجهیزات پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند . کیفیت ساخت و نوع آلیاژ به کار رفته در تولید این نوع از اتصالات از نکاتیست که هنگام انتخاب اتصالات باید مورد توجه قرار بگیرد .

تجهیزات پنوماتیک

اتصالات پنوماتیک فلزیاتصالات فیتینگ پنوماتیکسایز اتصالات پنوماتیکشیلنگ و اتصالات پنوماتیکفروشگاه اتصالات پنوماتیکیفروشگاه اینترنتی پنوماتیکلیست اتصالات پنوماتیکنام اتصالات پنوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارسال پیام در واتساپ